Mesaj gönder
aboutus

Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd.

Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd.
1
Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: ZEKUN
No. Çalışanları: 450~500
Yıllık satış: 50,000,000-80,000,000
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

 

Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd esnek ambalaj malzemeleri üretiminde endüstri lideri. Güçlü yönetim ve hassas üretim teknolojisi ile,Zekun piyasa için standart belirledi.9.8 dönümlük Zekun Üretim Kampüsü, Ulusal Tıbbi Ürünler İdaresi tarafından belirlenen yönergelere uygun olarak zorunlu olarak tasarlanmıştır.Ek olarakÜrün kalitesi standartlarını karşılamak ve aşmak için Zekun'un 100.000 metrekarelik temizlik odası var.Zekun, ERP6 gibi gelişmiş bileşenlerle üretim hatlarında inovasyona öncelik verdi..0 üretim verimliliğini artırmak için yönetim sistemi.

 

 

 

Çin Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

Geçmiş

ZeKun Packaging Technology Co., Ltd. deneyimli bir ISO sertifikalı ve GMP uyumlu üretici.Gıda sınıfı torbalar, rulo filmleri, ve yüksek etki dokuz renk baskı ile, tutarlı maliyetli ve güvenilir çözümler sunar.

Çin'in Hunan Eyaleti Ping Jiang Şehrinde yer alan ZeKun, dünya çapında ihraç edilen baharatlı gıdaların ana şehri olan ZeKun, 2005 yılında bir baskı fabrikası olarak başladı.

2015 yılında ZeKun, faaliyetlerini büyütme ve genişletme çabalarına başladı ve o zamandan beri 270.000 metrekarelik en son üretim tesisine büyüdü.

Hizmet

Zekun Packaging müşterilere tek duraklı çözümler ve hizmetler sunar, her hizmet süreci standartlaştırılır, her ürün sıkı prosedürlere göre üretilir ve işlenir,Her hizmetin standart adımları ve gereksinimleri vardır.Müşterilerin ve ortakların güvenini sağlamak için 24 saat hızlı yanıt mekanizması sağlar.

Aşağıdaki gibi iş hizmetleri sunmada uzmanlaşmış:
Ürün ambalajı tasarımı ve teknik danışmanlık hizmeti
Çeşitli yüksek kaliteli ambalaj torbalarının üretimi ve üretimi
Alternatif işleme hizmetleri mevcut, ambalaj ürünleri
Yeni malzemelerin ve yeni teknolojilerin araştırılması ve üretimi
Yüksek bariyerli otomatik ambalaj filmi
Yüksek kaliteli kozmetik ambalaj ve dış ticaret ambalaj ürünlerinin üretimi ve işlenmesi

 

 

Çin Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd. şirket Profili 0
 
Çin Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd. şirket Profili 1
 
 
 
 

Ekibimiz

Şirketimiz, esnek plastik gıda paketleri, plastik film ruloları, zip kilidi torbaları, stand up torbaları,Retort paketi ve ağız torbası.
Dünya standartlarında sürdürülebilir kalkınma şirketi olarak, çalışkan, pragmatik, profesyonel ve verimli bir ekip oluşturmak için çok çalışıyoruz.Toplum ve endüstri üzerinde olumlu bir etki yaratmak için birlikte çalışıyoruz.Şirketin yüzyıllar öncesine dayanan endüstrisi, müşterileri ve kişisel değerlerini elde etmek için sürekli çaba gösterin!

 
 

 

Çin Hunan Zekun Packaging Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri